Professorat

Curs 2017/18

ADAMUZ CAÑADA, MARIA JOSE

ADROVER FIOL, MARIA

AGUADO CABELLOS, CARMEN

ALEMANY CONTI, FRANCESCA

ALEMANY MULET, ÁNGELA MARGARITA

ANDIÓN FERNÁNDEZ, RAFAEL

ANDRÉS FERNÁNDEZ, MIGUEL ÁNGEL

BACH CATALÁN, MARTA

BARCELÓ JAUME, CATALINA

BAUZA JAUME, CATALINA

BELTRAN MUNAR, JUAN

BIBILONI MORAGUES, BÀRBARA

BLESA GUERRERO, ELENA

BONNÍN GÓMEZ-QUINTERO, JOANA

CALAFAT BOSCH, MARIA MAGDALENA

CALAFAT GRALLA, MARÍA DOLORES

CÁRCAMO DEL AMO, MIREN LIBE

CARPINTERO GONZÁLEZ, MARÍA REYES

CASTRO BORDOY, SONIA

CEBALLOS LLITERAS, ANTONI

CIGANDA SANZ, VALERIA

CONDE PRADILLO, CÁNDIDA

CRESPÍ BESTARD, DAMIÀ

CRUCES SÁNCHEZ, ISABEL MARÍA

DE LA LLANA URANGO, MILAGROS

DÍAZ BENITA, ELISA

DOLS AMENGUAL, CATALINA MARIA

DOMÍNGUEZ DE LA TORRE VILAR, MARÍA GERMAINE

EGEA RODRÍGUEZ, MARÍA DEL PILAR

ESCRIBANO CEBRIÁN, LUCÍA CARMEN

ESTARAS FERRAGUT, LAURA

FERNÁNDEZ COBOS, ESTEFANÍA

FERRÁ POMAR, ÁNGELA

FUSTER LÓPEZ, ANA MARÍA

GABARDA VEINTIMILLA, JOSÉ

GALLEGO ESTREMERA, MARGARITA

GARCIA CARBALLO, FATIMA

GARCÍA GINARD, ANTONIA

GARCIA JÓDAR, MIGUEL OSCAR

GARCÍA SIMONET, MARÍA JOSÉ

GAYÁ MAS, ANTONI

GELPI FLETA, DAVID

GION MUÑOZ, RAFAEL

GÓMEZ VEGA, SILVIA MERCEDES

GONZÁLEZ RUBIO, SERGIO

GONZÁLEZ SÁNCHEZ, ISABEL

GUILLEM CAMPINS, ANTONI

HERRERO POZA, PABLO

HORRACH GARCÍA, FAUSTINO

HUERTA GRAFIA, JOSEP LLUIS

INÉS FERNÁNDEZ, MARÍA DEL CARMEN

ITURRASPE BELLVER, AMAIA

JAUME VIDAL, RAMÓN

JUAN FEMENIA, JOANA MARIA

JUNCOSA LOUREIRO, MIQUEL

LLABRÉS GUAL, AINA MARÍA

LLOBERA COLOMER, MARIA DEL MAR

LOPEZ BLASCO, CARIDAD

LOPEZ HURTADO, MARIA DE LOS DESAMPARADOS

MAIMO VAQUER, MARIA VENTURA

MALLACH SANCHIS, PILAR

MARCO PÉREZ, EMILIA

MARTÍNEZ ALCÁZAR, ISABEL

MARTÍNEZ MATEU, PATRICIA ALEJANDRA

MARTÍNEZ SAMPOL, ELISA

MARTÍNEZ TORRECILLAS, PEDRO JOSÉ

MAS GELABERT, MARIA DE LLUCH

MATEU ARCOS, ISABEL

MENDEZ BAIGES, BEATRIZ

MÉNDEZ DE SOTOMAYOR RUBÍ, LAURA MICAELA

MENGUAL ANTON, MARIO

MESTRE MUT, MARIA TERESA

MILLÁN VIVANCOS, MARIA DEL MAR

MIRALLES FONTIRROIG, MIQUEL

MIRÓ SEGUÍ, GERÒNIMA

MOLINERA CARRASCO, MARIA ANGELES

MONSERRAT LORENZO, JOAN

MORAGUES SEGUI, ANTONI

MORENO ROSSELLÓ, DANIEL

MUT PUIGSERVER, MACIÀ

MUT VICENTE, SANTIAGO JOSÉ

NADAL CRISTOBAL, ANDRES

NOGUERA LLABRÉS, MARIA DEL CARMEN

OBRADOR LLADO, FRANCISCO

OLIVER LAFONT, JAUME

PALOMERO ALMENARA, LLUÏSA

PASCUAL LOPEZ, ISABEL

PERELLÓ SASTRE, FRANCISCA

PÉREZ CALABUIG, VICENTA

PEREZ CARRO, JOSE MIGUEL

PIÑA VILLALONGA, JUANA MARIA

PLA MORALES, EDITH

PUJALS MAS, MARGALIDA

QUETGLAS MAROTO, ANTONI

RAMIS AMENGUAL, ISABEL

RAMIS BISQUERRA, MARTINA

RAMON TUR, JUAN MIGUEL

REQUENA VICH, CATALINA

REY FRANCH, NURIA

REY PORCA, JUAN JOSE

RIERA VADILLO, AINA ISABEL

ROCA OLIVER, MARÍA DOLORES

ROCA PUJOL, ANTONIO

RODRIGO PIÑERA, MARIA PAZ

ROSSELLÓ GALMÉS, MARIA MAGDALENA

ROSSELLÓ GOMILA, CATALINA

SALA GRAU, RAUL

SALOM FORTEZA, GUILLERMO FRANCISCO

SÁNCHEZ BERMÚDEZ, DAVID

SANCHEZ RIOLOBOS, MARIA ANGELES

SAN MARTÍN PÉREZ, MARIA DEL MAR

SANZA DÍEZ, FLORENCIO

SEGUÍ RUBIO, ALEXANDRE

SERNA GUTIERREZ, MARÍA ANGELES

SERRA SEGURA, PILAR

SERRA VALLESPIR, GABRIEL JAVIER

SOLIVELLAS MAYOL, ANTONI

TABERNER SALAS, MIGUEL

TAURA POL, MARGALIDA

THOMÀS MOYÀ, ELENA

TOBARUELA ARBONA, AIXA

URBINA PONS, MIGUEL ANGEL

VALLS CORTES, CLARA MARIA

VALLSDEPADRINAS FORTEZA, BÀRBARA

VAZQUEZ GONZALEZ, SERGIO

VICENS TABERNER, MIQUELA    Dimarts 11:05-12:00

VILA BENNASAR, JOAN BALTASAR

VILLALONGA ROTGER, MARIA   Dijous 14:05-15:00

YUSTE CASTELL, JOSEP LLUÍS

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.