Hores de visita atenció famílies

Per horari de visites de tot el professorat, clicau en el següent enllaç:

Horari visita pares del professorat curs 2017-18

Horaris de visita dels tutors curs 2018-19

Any acadèmic 2018-2019

Llistat de tutors del centre

Curs Professor/a Entrevistes amb els pares
1r d’educació secundària obligatòria-A CIGANDA SANZ, VALERIA Dijous 12:00-12:55
1r d’educació secundària obligatòria-B GABARDA VEINTIMILLA, JOSÉ Dilluns 08:55-09:50
1r d’educació secundària obligatòria-C LLOBERA COLOMER, MARIA DEL MAR Dijous 08:55-09:50
1r Batxillerat-A GARCIA CARBALLO, FATIMA Dijous 11:05-12:00
2n Batxillerat-A SERRA VALLESPIR, GABRIEL JAVIER Divendres 09:50-10:45
3r d’educació secundària obligatòria-A PUJALS MAS, MARGALIDA Dilluns 08:55-09:50
3r d’educació secundària obligatòria-B BORDOY CANO, ANTÒNIA Dijous 13:10-14:05
3r d’educació secundària obligatòria-C OBRADOR LLADO, FRANCISCO Dimarts 08:55-09:50
4t d’educació secundària obligatòria-A FUSTER LÓPEZ, ANA MARÍA Dimecres 08:55-09:50
4t d’educació secundària obligatòria-B MARCO PÉREZ, EMILIA Dimecres 11:05-12:00
4t d’educació secundària obligatòria-C TAURA ALCAIDE, MÒNICA Dimecres 11:05-12:00
Tècnic en Perruqueria i cosmètica capil·lar-A SAN MARTÍN PÉREZ, MARIA DEL MAR Dimarts 11:05-12:00
Tècnic en Perruqueria i cosmètica capil·lar-B DOMÍNGUEZ DE LA TORRE VILAR, MARÍA GERMAINE Dilluns 12:00-12:55
Tècnic superior en Comerç internacional-A SERNA GUTIERREZ, MARÍA ANGELES Dimarts 17:35-18:30
Tècnic superior en Comerç internacional-B BONNÍN GÓMEZ-QUINTERO, JOANA Divendres 15:00-15:45
Tècnic en Activitats comercials-A YAGO GARCÍA, ELENA Dilluns 12:00-12:55
Tècnic en Activitats comercials-B MIRALLES FONTIRROIG, MIQUEL Dilluns 08:00-08:55
Tècnic en Estètica i bellesa-A LLABRÉS GUAL, AINA MARÍA Dilluns 09:50-10:45
Tècnic en Estètica i bellesa-B ADAMUZ CAÑADA, MARIA JOSE Dijous 18:45-19:40
Tècnic en Estètica i bellesa-C CARPINTERO GONZÁLEZ, MARÍA REYES Dimecres 08:55-09:50
Tècnic en Estètica i bellesa-D DOLS AMENGUAL, CATALINA MARIA Divendres 18:45-19:40
Tècnic superior en Assessoria d’imatge personal i corporativa-A TORRENS GARCÍA, JUANA MARÍA Dimecres 16:40-17:35
Tècnic superior en Assessoria d’imatge personal i corporativa-B TAURA POL, MARGALIDA Dilluns 20:35-21:30
Títol professional bàsic en Perruqueria i estètica-A LÓPEZ ORTEGA, DOLORES Dimecres 16:40-17:35
Títol professional bàsic en Perruqueria i estètica-B AGUADO CABELLOS, CARMEN Dimarts 19:40-20:35
Tècnic en Cures auxiliars d’infermeria-A ADROVER FIOL, MARIA Dilluns 09:50-10:45
Tècnic en Cures auxiliars d’infermeria-B MAIMO VAQUER, MARIA VENTURA Dijous 18:45-19:40
Tècnic superior en Dietètica-A VILA BENNASAR, JOAN BALTASAR
Tècnic superior en Dietètica-B PÉREZ CALABUIG, VICENTA
Tècnic superior en Laboratori clínic i biomèdic-A NADAL ABARQUERO, JOAN ESTEVE
Tècnic superior en Laboratori clínic i biomèdic-B CÁRCAMO DEL AMO, MIREN LIBE
2n d’educació secundària obligatòria-A MARTÍNEZ MATEU, PATRICIA ALEJANDRA Dilluns 11:05-12:00
2n d’educació secundària obligatòria-B ITURRASPE BELLVER, AMAIA Dimarts 08:55-09:50
2n d’educació secundària obligatòria-C ESQUIROLEA GIMENEZ, SUSANA Dilluns 09:50-10:45
2n d’educació secundària obligatòria-D MESQUIDA JAUME, MARIA ANTONIA Dijous 09:50-10:45
2n d’educació secundària obligatòria-E SASTRE CLEMENTE, MARIA DEL CARMEN Dilluns 08:55-09:50
Tècnic superior en Anatomia patològica i citodiagnòstic-A COMAS PORTAS, CARME
Tècnic superior en Anatomia patològica i citodiagnòstic-B TOBARUELA ARBONA, AIXA
Tècnic superior en Anatomia patològica i citodiagnòstic-B MAS NEGRE, PERE
Tècnic en Emergències i protecció civil-A BOSCH ROSSELLÓ, PASCUAL Dimecres 17:35-18:30
Tècnic en Emergències i protecció civil-B REYNÉS PLANIOL, PEDRO Dijous 19:40-20:35
Tècnic superior en Desenvolupament d’aplicacions multiplataforma-A MUT PUIGSERVER, MACIÀ
Tècnic superior en Desenvolupament d’aplicacions multiplataforma-B RAMON TUR, JUAN MIGUEL Divendres 18:45-19:40
Tècnic superior en Desenvolupament d’aplicacions Web-A SALA GRAU, RAUL Dimarts 17:35-18:30
Tècnic superior en Desenvolupament d’aplicacions Web-B ANDIÓN FERNÁNDEZ, RAFAEL Dilluns 18:45-19:40
Tècnic superior en Desenvolupament d’aplicacions Web-W GELPI FLETA, DAVID Dilluns 20:35-21:30
Tècnic superior en Desenvolupament d’aplicacions Web-X GION MUÑOZ, RAFAEL Dimecres 19:40-20:35
Tècnic superior en Estètica integral i benestar-A MARTÍNEZ ALCÁZAR, ISABEL Dimarts 17:35-18:30
Tècnic superior en Administració de sistemes informàtics en xarxa-A HUERTA GRAFIA, JOSEP LLUIS Dijous 17:35-18:30
Tècnic superior en Administració de sistemes informàtics en xarxa-B CABOT NADAL, MIQUEL ÀNGEL
Tècnic superior en Administració de sistemes informàtics en xarxa-B HUERTA GRAFIA, JOSEP LLUIS Dijous 17:35-18:30
Tècnic en Sistemes microinformàtics i xarxes-A GARCÍA GINARD, ANTONIA Dimarts 13:10-14:05
Tècnic en Sistemes microinformàtics i xarxes-B GARCÍA GARCÍA, RAFAEL Dimarts 09:50-10:45
Tècnic en Sistemes microinformàtics i xarxes-C NOGUERA LLABRÉS, MARIA DEL CARMEN Dilluns 13:05-14:00
Tècnic en Farmàcia i parafarmàcia-A MARTÍNEZ SAMPOL, ELISA Dimecres 15:45-16:40
Tècnic en Farmàcia i parafarmàcia-B ANDRÉS FERNÁNDEZ, MIGUEL ÁNGEL Dijous 16:40-17:35
Tècnic en Farmàcia i parafarmàcia-B ANDRÉS FERNÁNDEZ, MIGUEL ÁNGEL Dijous 16:40-17:35

 

Comments are closed.