Hores de visita atenció famílies

Horari de visita pares curs 2017-18

Curs Professor/a Entrevistes amb els pares
1r d’educació secundària obligatòria-A ITURRASPE BELLVER, AMAIA Dilluns 11:05-12:00
1r d’educació secundària obligatòria-B GABARDA VEINTIMILLA, JOSÉ Dijous 13:10-14:05
1r d’educació secundària obligatòria-C CIGANDA SANZ, VALERIA Dijous 09:50-10:45
1r d’educació secundària obligatòria-D MARTÍNEZ MATEU, PATRICIA Dilluns 08:00-08:55
1r Batxillerat-A GARCIA CARBALLO, FATIMA Dimecres 08:55-09:50
2n Batxillerat-A SERRA VALLESPIR, GABRIEL JAVIER Dijous 11:05-12:00
3r d’educació secundària obligatòria-A MIRÓ SEGUÍ, GERÒNIMA Dimarts 09:50-10:45
3r d’educació secundària obligatòria-B RIERA VADILLO, AINA ISABEL Dimarts 08:55-09:50
3r d’educació secundària obligatòria-C FUSTER LÓPEZ, ANA MARÍA Dimarts 09:50-10:45
3r d’educació secundària obligatòria-D OBRADOR LLADO, FRANCISCO Dimecres 12:00-12:55
4t d’educació secundària obligatòria-A MARCO PÉREZ, EMILIA Divendres 09:50-10:45
4t d’educació secundària obligatòria-B VALLSDEPADRINAS FORTEZA, BÀRBARA Dimarts 08:55-09:50
Tècnic en Perruqueria i cosmètica capil·lar-A DOMÍNGUEZ DE LA TORRE VILAR, MARÍA GERMAINE Dilluns 13:10-14:05
Tècnic en Perruqueria i cosmètica capil·lar-B SAN MARTÍN PÉREZ, MARIA DEL MAR Divendres 11:05-12:00
Tècnic en Perruqueria i cosmètica capil·lar-C SAN MARTÍN PÉREZ, MARIA DEL MAR Divendres 11:05-12:00
Tècnic superior en Comerç internacional-A MORAGUES SEGUI, ANTONI Dijous 18:45-19:40
Tècnic superior en Comerç internacional-B BONNÍN GÓMEZ-QUINTERO, JOANA
Tècnic superior en Comerç internacional-C BONNÍN GÓMEZ-QUINTERO, JOANA
Tècnic en Activitats comercials-A RAMIS BISQUERRA, MARTINA Dijous 14:05-15:00
Tècnic en Activitats comercials-B MIRALLES FONTIRROIG, MIQUEL Divendres 12:00-12:55
Tècnic en Activitats comercials-C MIRALLES FONTIRROIG, MIQUEL Divendres 12:00-12:55
Tècnic en Estètica i bellesa-A LLABRÉS GUAL, AINA MARÍA Dilluns 12:00-12:55
Tècnic en Estètica i bellesa-B RAMIS AMENGUAL, ISABEL Dijous 18:45-19:40
Tècnic en Estètica i bellesa-C CARPINTERO GONZÁLEZ, MARÍA REYES Dilluns 11:05-12:00
Tècnic en Estètica i bellesa-D DOLS AMENGUAL, CATALINA MARIA
Tècnic en Estètica i bellesa-E CARPINTERO GONZÁLEZ, MARÍA REYES Dilluns 11:05-12:00
Tècnic en Estètica i bellesa-F DOLS AMENGUAL, CATALINA MARIA
Tècnic superior en Assessoria d’imatge personal i corporativa-A ADAMUZ CAÑADA, MARIA JOSE Dijous 19:40-20:35
Tècnic superior en Assessoria d’imatge personal i corporativa-B TAURA POL, MARGALIDA Dimarts 15:45-16:40
Tècnic superior en Assessoria d’imatge personal i corporativa-C TAURA POL, MARGALIDA Dimarts 15:45-16:40
Títol professional bàsic en Perruqueria i estètica-A GÓMEZ VEGA, SILVIA MERCEDES Dilluns 18:45-19:40
Títol professional bàsic en Perruqueria i estètica-B ESCRIBANO CEBRIÁN, LUCÍA CARMEN Dilluns 15:45-16:40
Títol professional bàsic en Perruqueria i estètica-C ESCRIBANO CEBRIÁN, LUCÍA CARMEN Dilluns 15:45-16:40
Tècnic en Cures auxiliars d’infermeria-A REY FRANCH, NURIA Dilluns 12:00-12:55
Tècnic en Cures auxiliars d’infermeria-B MAIMO VAQUER, MARIA VENTURA Dilluns 19:40-20:35
Tècnic en Cures auxiliars d’infermeria-C REY FRANCH, NURIA Dilluns 12:00-12:55
Tècnic en Cures auxiliars d’infermeria-D MAIMO VAQUER, MARIA VENTURA Dilluns 19:40-20:35
Tècnic superior en Dietètica-A VILA BENNASAR, JOAN BALTASAR
Tècnic superior en Dietètica-B PÉREZ CALABUIG, VICENTA
Tècnic superior en Laboratori clínic i biomèdic-A CRUCES SÁNCHEZ, ISABEL MARÍA
Tècnic superior en Laboratori clínic i biomèdic-B CÁRCAMO DEL AMO, MIREN LIBE
2n d’educació secundària obligatòria-A MALLACH SANCHIS, PILAR Dilluns 11:05-12:00
2n d’educació secundària obligatòria-B LOPEZ BLASCO, CARIDAD Dimecres 08:55-09:50
2n d’educació secundària obligatòria-C MENGUAL ANTON, MARIO Dimecres 11:05-12:00
2n d’educació secundària obligatòria-D MONSERRAT LORENZO, JOAN Dilluns 09:50-10:45
Tècnic superior en Anatomia patològica i citodiagnòstic-A VILLALONGA ROTGER, MARIA Dijous 14:05-15:00
Tècnic en Emergències i protecció civil-A VALLS CORTES, CLARA MARIA Dilluns 17:35-18:30
Tècnic en Emergències i protecció civil-B SOLIVELLAS MAYOL, ANTONI
Tècnic superior en Desenvolupament d’aplicacions multiplataforma-A GION MUÑOZ, RAFAEL
Tècnic superior en Desenvolupament d’aplicacions multiplataforma-B RAMON TUR, JUAN MIGUEL
Tècnic superior en Desenvolupament d’aplicacions multiplataforma-C RAMON TUR, JUAN MIGUEL
Tècnic superior en Desenvolupament d’aplicacions Web-A SALA GRAU, RAUL
Tècnic superior en Desenvolupament d’aplicacions Web-B ANDIÓN FERNÁNDEZ, RAFAEL
Tècnic superior en Desenvolupament d’aplicacions Web-C ANDIÓN FERNÁNDEZ, RAFAEL
Tècnic superior en Desenvolupament d’aplicacions Web-W GELPI FLETA, DAVID
Tècnic superior en Desenvolupament d’aplicacions Web-X GONZÁLEZ RUBIO, SERGIO
Tècnic en Sistemes microinformàtics i xarxes-A TABERNER SALAS, MIGUEL Divendres 14:05-15:00
Tècnic en Sistemes microinformàtics i xarxes-B REQUENA VICH, CATALINA Dijous 14:05-15:00
Tècnic en Sistemes microinformàtics i xarxes-C NOGUERA LLABRÉS, MARIA DEL CARMEN Dilluns 12:00-12:55
Tècnic en Sistemes microinformàtics i xarxes-E NOGUERA LLABRÉS, MARIA DEL CARMEN Dilluns 12:00-12:55
Tècnic en Sistemes microinformàtics i xarxes-F NOGUERA LLABRÉS, MARIA DEL CARMEN Dilluns 12:00-12:55
Tècnic en Sistemes microinformàtics i xarxes-G GARCÍA GINARD, ANTONIA Dilluns 13:10-14:05
Tècnic en Farmàcia i parafarmàcia-A MARTÍNEZ SAMPOL, ELISA Dilluns 15:45-16:40
Tècnic en Farmàcia i parafarmàcia-B ANDRÉS FERNÁNDEZ, MIGUEL ÁNGEL Dijous 17:35-18:30
Tècnic en Farmàcia i parafarmàcia-C ANDRÉS FERNÁNDEZ, MIGUEL ÁNGEL Dijous 17:35-18:30
Tècnic en Farmàcia i parafarmàcia-E PERELLÓ SASTRE, FRANCISCA

 

Comments are closed.